Dom ciepły i stylowy, czyli dom Twoich marzeń

Dom ciepły i stylowy, czyli dom Twoich marzeń

Budowa domu to niezwykle złożony proces, wymagający od nas jasno określonego i dobrze przemyślanego planu działania. Stawiając swoje wymarzone miejsce na ziemi, trzeba zadbać, by przetrwało ono jak najdłużej i przez wiele lat służyło nam, naszym dzieciom i wnukom. Niezależnie od pomieszczenia wszędzie należy zwrócić uwagę na szczegóły.

Wspólny dom z przestrzenią tylko dla Ciebie

Dom to oczywiście miejsce należące do całej rodziny. Budując go, marzymy o czasie, który spędzimy tam razem. Wspólne obiady, świąteczne kolacje, spokojne niedzielne popołudnia w salonie. Nie da się jednak zaprzeczyć, że każdy potrzebuje odrobiny czasu i przestrzeni tylko dla siebie. Dlatego planując rozkład pomieszczeń, należy zawsze pamiętać o właściwym wyborze elementu, jakim są drzwi wewnętrzne. Ich wygląd i sposób wykonania zależny jest od tego, czy będą one oddzielać od reszty domowników naszą sypialnię, gabinet, kuchnię, sypialnię czy łazienkę. Możemy zdecydować się na drzwi przeszklone lub zapewniające maksimum dyskrecji skrzydło jednolite.

Królewska kąpiel każdego dnia

Nie da się zaprzeczyć, że jednym z największych plusów projektowania własnego domu, jest możliwość urządzenia w nim pokoju kąpielowego. Dobrana według naszych potrzeb glazura do łazienki, armatura, kabina prysznicowa czy wolno stojąca wanna. To wszystko, dopasowane do gustu właściciela domu i wykonane z materiałów najwyższej jakości, zapewni niezwykłe chwile relaksu w iście królewskim otoczeniu. Koniec z ciasnymi kabinami prysznicowymi, niegustownymi płytkami, czy brakiem wyboru między szybkim prysznicem a relaksującą kąpielą w wannie. W swojej łazience możesz wprowadzić taki wystrój, jaki odpowiada właśnie Tobie i czerpać z niego przyjemność każdego dnia.

Ciepło w Twoim domu

Dom rodzinny to miejsce, które kojarzy się z bliskością i ciepłem. Tam czujemy się bezpiecznie, otoczeni opieką i troską najbliższych. Jednak same uczucia nie zapewnią odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach, dlatego należy zadbać o ich prawidłową izolację. Jednym z najskuteczniejszych i najchętniej wybieranych sposobów na zabezpieczenia budynku przed wyziębieniem, są obecnie izolacja natryskowa pianką poliuretanową. Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie potrzeba zapewnić dodatkową warstwę ociepleniową. Izolacja natryskowa z użyciem pianki może być wykładana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu. Co więcej, poza właściwościami termoizolacyjnymi, pianka poliuretanowa zapewnia także izolację akustyczną, co w przypadku większej liczby mieszkańców może okazać się nieocenioną zaletą.